Industry

Furniture

Date

Replay

Konferencja Meblarska 2022

90 minutes

Dogłębna analiza branży w kontekście dalszego wzrostu

Poszukujesz nowości i porad, aby zwiększyć produktywność, rentowność i efektywność w zmieniającej się branży meblarskiej?

Jeśli tak, dołącz do nas 15 listopada 2022 roku, aby zapoznać się z kompleksowym przeglądem trendów, transformacji i ewolucji w branży.

Czołowi eksperci przemysłu meblarskiego przedstawią światowe i regionalne trendy w branży. Omówią zmiany, jakie nastąpiły w sektorze meblarskim po pandemii, kwestie łańcucha dostaw i pracy, a także zmieniające się przyzwyczajenia konsumentów i rozwój e-commerce.

  Program
  Furniture-Digital-event
  Register

  ZAREJESTRUJ SIĘ NA NASZĄ WYJĄTKOWĄ KONFERENCJĘ TRANSMITOWANĄ NA ŻYWO

  Zarejestruj się, aby dołączyć do nas w tym wyjątkowym wydarzeniu o zasięgu globalnym!

  Agenda

  Program

  • Sytuacja w branży meblarskiej: złożoność, wyzwania i możliwości w obecnej sytuacji w branży
  • Jak produkcja na żądanie może pomóc przezwyciężyć obecne wyzwania
  • Głos klientów: doskonałe referencje od najlepszych w swojej klasie producentów

  Jaki jest najlepszy sposób przezwyciężenia tych wyzwań?

  Obecne wyzwania rynkowe wymagają kompleksowego rozwiązania, które pozwoli firmom meblarskim zwiększyć wydajność, zminimalizować ilość odpadów tkanin, skompensować niedobory kadrowe i wesprzeć inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Furniture On Demand by Lectra — nasze rozwiązanie do jednowarstwowego cięcia tkanin — pozwala osiągnąć te cele.

  Podczas konferencji przedstawimy szczegółowo powody opracowania tego wizjonerskiego rozwiązania i wskażemy, w jaki sposób może ono pomóc odpowiedzieć na wyzwania nakreślone przez naszych ekspertów rynkowych. Odbędzie się również prezentacja wideo obecnego procesu produkcji Furniture On Demand oraz porównanie tradycyjnego procesu produkcji mebli z procesem produkcji z wykorzystaniem Furniture On Demand by Lectra. 

  Zaprosiliśmy dyrektora generalnego Jakobsen Home (duńskiej firmy z siedzibą na Litwie) oraz prezesa King Hickory (USA) do podzielenia się swoimi doświadczeniami w zakresie wykorzystania naszego rozwiązania do cięcia jednowarstwowego. Poznamy również referencje od firmy Karimoku Furniture (Japonia).

  Zarejestruj się, aby dołączyć do nas w tym wyjątkowym wydarzeniu o zasięgu globalnym!

   

  Speakers

  Prelegenci

  Esben Lund Jakobsen​, Jakobsen Home

  Esben jest jednym z założycieli Jakobsen Home, duńskiej firmy z siedzibą na Litwie, która koncentruje się na stymulowaniu wzrostu poprzez cyfryzację i personalizację, oferując tysiące możliwości, w tym ponad 500 różnych tkanin i skór.

   

   

   

   

  Esben Lund Jakobsen​, Jakobsen Home

  John Palmer, King Hickory

  John jest prezesem i właścicielem King Hickory, amerykańskiej firmy rodzinnej, która produkuje meble od 1958 roku i z dumą dostarcza konsumentom najwyższej jakości meble tapicerowane i skórzane.

  John Palmer, King Hickory

  Bill McLoughlin, Furniture Today

  Jako dziennikarz mający w swoim dorobku wiodące publikacje w branży meblarskiej Bill od 30 lat jest na bieżąco ze zmianami, trendami i innowacjami w branży. Furniture Today jest numerem jeden wśród stron internetowych w branży meblarskiej z prawie 185,000 unikalnych odsłon miesięcznie.

  Bill McLoughlin, Furniture Today

  Matteo Grigolini, CSIL

  Matteo, jako partner i starszy badacz w CSIL, posiada dogłębną wiedzę na temat łańcucha wartości i rynku mebli, koncentrując się na głównych czynnikach wpływających na popyt rynkowy, rozwój produktów, dystrybucję i handel międzynarodowy.

  Matteo Grigolini, CSIL

  Lectra Experts

  furniture event- lectra speakers